ПЛАН ЗАХОДІВ

з реалізації у Пятигірській ЗОШ І-ІІІ ступенів правопросвітницького проекту «Я маю право!» № з/п Захід з проведення у 2018 році у Пятигірській ЗОШ І-ІІІ ступенів просвітницького проекту «Я маю право!»

1. Ознайомлення з нормативно-правовою базою щодо реалізації та захисту своїх прав гарантованих Конституцією та законами України.

2. Проведення бесід для учнів 5-6-х класів за темою «Я – громадянин і патріот держави»; для учнів 10-го класу «Захист Вітчизни – обов’язок громадянина».

3. Проведення виховних годин для учнів 1-4 класів за темою «Правовий букварик»; для учнів 5-8 класів за темою «Права людини- майбутнє країни».

4. Проведення засідань у форматі «круглого столу» для учнів 7-8-х класів за темою «Основні права та обов’язки людини», для учнів 9-10 класів за темою «Права людини та сучасні виклики України».

5. Проведення зустріч-дискусій за участю представників органів місцевого самоврядування за темою «Захист прав та інтересів внутрішньо переміщених дітей».

6. Розповсюдження серед педагогічних працівників та учнів закладів загальної середньої освіти інформаційних друкованих та електронних матеріалів (буклети, бюлетені, брошури) на правову тематику

7. Організація у бібліотеці закладу тематичних виставок літератури, фотоматеріалів, документів, тематичних стендів за темами: «Закон і ми», «Освіта та право», «Ми і закон».

8. Організація ігри-мандрівки серед учнів 4-го класу за темою «Права у моєму житті»

9. Проведення вікторин серед учнів 5-8-х класів за темою «Досліджуючи право».

10. Проведення брейн-рингів для учнів 9-11-х класів «Зміни у законодавстві України»

11. Організація та проведення лекцій, засіданнь у форматі круглого столу за темами: «Реформа у галузі освіти у нашому житті», «Ти – людина, значить маєш право!», «Права та обов’язки батьків».

Кiлькiсть переглядiв: 223